WILK-AUDIO-PROJEKT,Custom Speakers

O FIRMIE

 

 

Projektowanie i budowa kolumn głośnikowych, regeneracja głośników i skrzyń, budowa zwrotnic, realizacja pomysłów...

 

Producent kolumn głośnikowych

 

Od lat, z pasją zajmujemy się obliczeniami, projektowaniem oraz budową zestawów kolumn głośnikowych.

W oparciu o zdobytą wiedzę oraz doświadczenie stworzymy dla Państwa praktycznie każdy kształt, zaprojektujemy zwrotnice, wyliczymy odpowiedni litraż oraz zestroimy zestaw. Używane przez nas markowe podzespoły dają gwarancję niezawodności przez długie lata.

 

Zapraszamy jeśli chcecie Państwo zbudować kolumny według własnego pomysłu czy projektu. Odbudować swoje stare, nadgryzione zębem czasu zestawy. Zregenerować głośniki, obudowy, podnieść parametry zwrotnic. Można dostarczyć swoje stare kolumny z których zostaną wykorzystane podzespoły, które z kolei zostaną zregenerowane i wbudowane w nową wymyśloną przez Państwa obudowę. My z kolei zajmiemy się stroną techniczną, wyliczeniami oraz dopięciem wszystkiego na ostatni guzik.

 

Regeneracja, szlifowanie, polerowanie, budowa maskownic, podstaw, regeneracja głośników, oklejanie, fornirowanie, lakierowanie na każdy kolor, lakierowanie na wysoki połysk, bejcowanie, tworzenie praktycznie każdego kształtu kolumn czy tez wielkości, projektowanie, wyliczenia, strojenie - to tylko część tego co oferujemy. Jeśli czegoś potrzeba, proszę dzwonić, pisać i pytać. Jeśli chcecie Państwo dany rodzaj kolumny proszę dać znać a na pewno dojdziemy do porozumienia w kwestii ceny, podzespołów oraz parametrów i coś razem znajdziemy. Chętnie pomożemy i doradzimy. Przykładowe podzespoły to: Monacor, Tonsil, Celestion, Vifa, Hannibal, Seas, Dayton, Scan Speak, Jantzen, Mundorf i inne... 

Macie więc Państwo pewność, że każdy sprzęt posiada wysokie parametry.

 

Do każdego zestawu dołączony zostaje opis przeprowadzonych prac wraz z parametrami. Możliwa jest również dokumentacja zdjęciowa.

 

Dodatkowo w stałej ofercie firmy meble RTV oraz podstawki, standy pod kolumny, maskownice i wiele innych na życzenie.

 

 

Tworzymy po to, żeby dać Państwu coś wyjątkowego, niespotykanego na co dzień...

Wygląd i brzmienie, które wprawi w doskonały nastrój a Państwo będziecie mogli oddać się chwilą relaksu podczas słuchania swoich ulubionych utworów ...

 

 

 

STRONA GŁÓWNA

O FIRMIE

GALERIA

KONTAKT

H a n d m a d e